Oficiálna stránka našej obce

Kučínčania si vychutnali koniec leta futbalovým turnajom, ktorý sa konal po neuveriteľných devätnástich rokoch na obnovenom ihrisku vo Verbine dňa 16.9.2012. Pani starostka nás srdečne privítala a zahájila turnaj, po ktorom sa všetkým zúčastneným podával vynikajúci guľáš z diviny.

Počasie bolo ako na objednávku skvelé, pretože slniečko bolo zčasti pod mrakom a vanul príjemný vánok počas celého podujatia, na ktorom sa zúčastnili štyri mužstvá z našej obce. Svojou aktívnou hráčskou účasťou nás poctil aj vdp. Juraj Kormoš, správca farnosti Nižný Hrabovec. Víťazný tím si odniesol odmenu. Ďakujeme všetkým za hojnú účasť a najmä usporiadateľom. Dúfame, že sa opäť o rok zase stretneme a že ďalší turnaj nebude až o devätnásť rokov :D. Fotografie z podujatia nájdete v galérií.

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 0Online:
  • 22/03/2012OD: