Oficiálna stránka našej obce

Prázdniny končia pomaly, Kučínčania sa ešte na kúpalisko do Maďarska vybrali. V štátny sviatok 29.8., voľný deň, aby si urobili pekný deň.Autobus naštartoval skoro ráno, nebolo nikoho, kto by nepovedal „áno“. Niektorí však doma smutne zostali, bo napríklad pasy nemali. 

Počasie vyšlo, slnko hrialo, naozaj všetkým krásne prialo. Aj voda v bazénoch bola teplúčka, vyskúšala ju každá žienka, veľká i maľučka. Kúpali sa i chlapi, veľkí, malí, všetci sa náramne usmievali. Veď vyskúšali aj maďarské pivo, takže sa im všetkým úžasne v tento deň žilo. Výlet sa vážne vydaril, každý sa pekne pobavil. Kto zaváhal, môže ľutovať, bo toho roku sa tam už nebude cestovať.


Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 0Online:
  • 22/03/2012OD: