Oficiálna stránka našej obce

Mesiac máj, ten lásky čas sa opäť priblížil. A s ním aj už tradičné stavanie mája. Naša obec postavila dokonca dva máje. Jeden pri budove OcÚ (ktorá sa od 29.3.2017 rekonštruuje) a druhý pri MŠ. Farebné "pantliky" vejú krásne vo vetre a zdobia našu malú obec. Niektoré dievčatá majú ten svoj máj aj doma pri plote. Pri tejto príležitosti sa v kultúrnej miestnosti materskej školy uskutočnil kultúrny program. Stalo sa tak v nedeľu 30.4.2017 popoludní. Vystúpili kučínske dievčatá Kinčovské v doprovode s heligonkárom Dušanom Borošom. Zaspievať prišli aj kladzianske žienky a ich spevácka skupina Ondavanka. A nechýbali ani nám už všetkým známi Vranovskí heligonkári. Počasie bolo príjemné. Dúfajme, že nebude čochvíľa pršať a ten máj ešte čo-to vydrží, aby sa (nielen) deti potešili. Poprajme si, nech je mesiac máj naozaj plný lásky a radosti. Kto má lásku, má i zdravie i šťastie a nič mu nechýba. Buďme k sebe preto láskaví a milí. Rozdávajme úsmevy a budeme sa mať lepšie 🙂

 

 

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: