Oficiálna stránka našej obce

Niekoľko členov Jednoty dôchodcov Kučín sa v pondelok 28.apríla 2014 popoludní malým autobusom vybralo na  divadelné predstavenie – svetovo známu operetu Čardášová princezná do Štátneho divadla v Košiciach. Predstavenie, ktoré začalo večer o 19:00 hodine, Kučínčanov veľmi zaujalo, odniesli si krásne zážitky. Potešilo ich najmä vystúpenie talentovaného operného speváka Filipa Tůmu, ktorý okrem nádherného spevu,  ukázal aj krásne tanečné kreácie. Však je známy aj z televíznej súťaže Let´s Dance.  Pred predstavením jedni účastníci zájazdu navštívili Dóm svätej Alžbety, iní sa vybrali do reštaurácií. Jedna účastníčka ale zažila nepríjemnú situáciu, keď jej na košickom námestí Rómka kradla z kabelky peňaženku. Naštastie včas zareagovala a peňaženku stihla uchrániť. Vo väčších mestách je dôležité si dávať pozor na svoje veci, lebo vreckári sú tam veľmi častí, napríklad aj v obchodných centrách v bufetoch či na chodiacich schodoch
Kučínčania sa po dlhom ale veľmi krásnom predstavení vrátili domov v neskorých nočných hodinách.  Predstavenie si budú dlho pamätať, veď do divadla nechodia každý deň. Niektorí tam neboli od školských čias.

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: