Oficiálna stránka našej obce

Pod záštitou našej pani starostky Marcely Baškovskej sa v našej obci Kučín dňa 25.8.2013 uskutočnil v poradí  II. ročník futbalového mini turnaja. Spomedzi miestnych občanov sa vytvorili štyri tímy po 5 hráčov (4+1) s názvami MEKENZI , FC- MNE SA NECHCE, ČÍNČAN a BAŠKY. Zahral si každý s každým. Ideálne počasie a zaobstarané občerstvenie vytvorilo príjemnú atmosféru nielen hráčom, ale aj divákom, ktorí si prišli spríjemniť pekné nedeľné popoludnie. Zasúťažili aj naše deti a žienky . Svojou návštevou nás ako divák poctil aj gréckokatolícky kňaz, otec Miloš Baran.  V závere sa  víťazom odovzdali ceny a nechýbal ani vynikajúci guľáš z diviny.  Víťaznému tímu MEKENZI (na obr.) blahoželáme a pevne veríme, že sa aj budúci rok stretneme zdraví a okoreníme si všedný deň. Veď nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa, zabaviť sa a nezraniť sa 😀 Foto pridané do galérie.

22

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: