Oficiálna stránka našej obce

V našej obci Kučín vo vranovskom okrese sa v piatok večer dňa 20. júla 2018 uskutočnila cirkusová show – Cirkus Variette Karlson Piráti z Karibiku revival a ich plazy vo viacúčelovej miestnosti MŠ.  Šou mala dve časti.  Najprv vystúpil pán Karlson so svojimi kúzlami, asistovali mu deti z publika,   brušná tanečnica očarila aj dospelých. Oplatilo sa počkať na druhú časť. Tá bola pútavá, strhujúca. Fakír, ohňová šou, živý krokodíl, cvičené holuby, hady… Na záver deti mohli pohladkať hada a tiež sa s ním odfotografovať. Veľký úspech u detí mali tiež pukance, cukrová vata, nealko nápoje a balóny, ktoré si mohli zakúpiť. Pán Karlson nezabudol poďakovať obecnému úradu a našej pani starostke za to, že umožnila našim občanom vstup zdarma. Vstupné totiž hradila obec, ako prvá a jediná na Slovensku, ako sa vyjadril p. Karlson. A my ďakujeme tiež. Takáto šou sa v Kučíne konala po prvý raz, bolo to jedinečné vystúpenie. Účasť bola hojná. 

Foto v galérii. 

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: