Oficiálna stránka našej obce

DSCF5172iAj tento rok sme vďaka obecnému úradu a našej pani starostke absDSCF5176iolvovali zájazd na termálne kúpalisko Sárospatak v Maďarsku. Stalo sa tak v piatok 10. júla 2015. Počasie nám nebolo príliš naklonené, po tropických dňoch náhle prišlo ochladenie a v Maďarsku takmer celý deň fúkal nepríjemný studený vietor.  Napriek tomu sa väčšina účastníkov zájazdu  odhodlala na kúpanie, voda v termálnych bazénoch je predsa teplá.  Boli sme však i takí, ktorí sme sa ani len nevyzliekli do plaviek a radšej sme DSCF5184ideň strDSCF5181iávili na lehátkach s časopisom v ruke, či na pivku v stánku s občerstvením. Chlapi hrali karty, ženy poobzerali krásne kvetmi  vyzdobené prostredie kúpaliska a deti sa vyšantili v bazénoch či na deke. Výlet bol napriek nepriazni počasia pekný a už teraz sa tešíme na budúci zájazd.

DSCF5196iDSCF5194i

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: