Oficiálna stránka našej obce

V predvečer sviatku sv. Mikuláša 5. decembra 2017 sa vo viacúčelovej miestnosti Materskej školy v Kučíne stretli rodičia a  deti s Mikulášom. Mikuláš svoje sane zaparkoval na tajnom mieste. Oblečený bol v červenom kostýme, mal dlhé biele vlasy a veľkú bielu bradu.  Prišiel s obrovskými krabicami plnými sladkých balíčkov, ktoré ledva utiahol, preto mu s nimi pomáhala pani starostka.  Deti sa tešili,ale našli sa aj také, ktoré sa ho báli. No Mikuláš predsa nikomu nič zlé nerobí, práve naopak.  Mnohé deti si pripravili básničku, pesničku alebo modlitbičku, ktoré pekne povedali ujovi Mikulášovi. Ale niektoré deti si básničku nepripravili, resp. mali trému, ale za to, že celý rok poslúchali, Mikuláš aj ich pekne odmenil.

 

 

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: