Oficiálna stránka našej obce

V rámci Pôstnej duchovnej obnovy zavítal v nedeľu 18. marca do nášho rímskokatolíckeho kostolíka duchovný otec Tomáš Muszka z Michaloviec. Spolu s ním prišli milé rehoľné sestričky z Kongregácie sestrier Matky Božieho Milosrdenstva, sestra Inga z košického kláštora a sestra Timotea z kláštora v Nižnom Hrušove.  Na Slovensku existujú len tri kláštory tejto kongregácie, tretí je v Bratislave.  V Košiciach im kláštor posvätil arcibiskup Mons. Bernard Bober len minulý rok v septembri.  Sestra Inga počas kázne vyrozprávala príbeh o svätej sestre Faustíne a v krátkosti priblížila obrovský hlavný chrám Sanktuária Božieho Milosrdenstva v Krakowe.  Kto ste tam neboli,  nechajte sa zlákať a navštívte miesto, kde žila sv. sestra Faustína napr. počas  púte rádia Lumen 12.mája 2012.

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: