Oficiálna stránka našej obce

Pre nepriaznivé počasie sme si v našej obci pripomenuli Deň detí o týždeň neskôr, teda v sobotu 8.6.2013.  Na Slovensku sa tento sviatok slávi od roku 1952, vo svete už od roku 1925. Pani starostka pozvala všetky deti do kultúrnej miestnosti obce, kde sa mohli veselo vyšantiť. Deti sa veľmi tešili a prišli sviatočne vyobliekané, za čo patrí pochvala všetkým rodičom. Školáci i deti predškolského veku súťažili v rôznych disciplínach. Vyskúšali si napr. hod do koša, triafanie lopty do bránky hokejkou, skladanie čiapky z novín, nosenie pinpongovej loptičky na lyžici, nosenie prázdnych plechoviek na tácke či beh okolo celého obecného úradu. Deti ukázali svoje schopnosti a boli odmenené sladkosťami i veľkým potleskom.  Foto v galérii.

Den deti21

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93617Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 2Online:
  • 22/03/2012OD: