Oficiálna stránka našej obce

Dňa 18. júna 2016sa uskutočnil už 6. ročník tejto súťaže v krásnom prostredí Lysej hory vo Vyšnom KazimírIMG_1068i, na ktorom sa zúčastnili aj seniori z našej obce. (Mária Baková -predsedníčka ZO JDS, Štefan Bak, Zlatica Baková, Michal Šimko, Agnesa Šimková, František Dely a Stanislav Štefanko).

Športová legenda Jozef Golonka zapálil olympijský oheň a predseda Okresnej organizácie PaedDr. Ján Popaďák privítal vzácnych hostí: poslancov NR SR Mgr. Petra Pčolinského a Mgr. Mikuláša KrajkovičIMG_1392a, podpredsedu PSK MUDr. Petra Obrimčáka, riaditeľku  HZOS vo Vranove n.T.  Mgr. Annu Gdovinovú, starostov obcí a duchovných otcov z okolitých obcí.Moderátorom podujatia bol redaktor Tv JOJ Michal Iľkanin, ktorý v kultúrnom programe predstavil DFS Ďatelinku, Ukrajinský súbor, dedinské folklórne skupiny,  hosťa programu Dušana Grúňa, ukážky vojenskej techniky a v závere vydareného podujatia súboj dvoch lietadiel. Súťažiť prišli aj seniori z Považskej Bystrice a Kamienky. Predsedom športovej komisie bol Ján Lengvarský a hodnotil najlepších z 28 základných organizácií.

Dôchodcovia súťažili v 8 športových disciplínach. Zo všetkých zúčastnených skončili Kučínčania – v hode loptičkou na cieľ na 2. mieste Zlatica Baková a vo vrhu guľou na 3. mieste Štefan Bak. Srdečne gratulujeme.

 

 

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93615Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 0Online:
  • 22/03/2012OD: