Oficiálna stránka našej obce

Obec Kučín a Materská škola pripravili pre všetky deti z obce fašiangový karneval. Konal sa  v nedeľu 11.2.2018 popoludní v pekne vyzdobenej viacúčelovej sále MŠ.  Deti prišli v doprovode rodičov v krásnych maskách. Prítomných privítala pani starostka Marcela Baškovská a pozvala deti do tanca.  Karneval viedli p. riaditeľka MŠ Mgr. Zuzana Grobárová a učiteľka p. Blažena Kubová, ktoré pre deti pripravili rôzne súťaže. Deti dostali sladké odmeny a veselo tancovali v rytme peknej muziky.  Neskôr sa k tancu pridali aj rodičia.  Nechýbalo občerstvenie a dobrá zábava.  Deti sa dosýta vyšantili.  Karneval sa vydaril. Účasť bola veľká. Radosť bola preveľká :).

 

Fotografie sú pridané do fotogalérie.

Kalendár
Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 93615Celkom:
  • 58Včera:
  • 56Dnes:
  • 0Online:
  • 22/03/2012OD: