Celoslovenské športové hry v Zámutove

Za účasti 150 členov z Okresných rád SZZP (Ilava, Martin, Prešov, Michalovce, Gelnica, Zvolen, Snina, Vranov nad Topľou) a Základných organizácií SZZP (Čaklov, Hanušovce n.T., Kladzany, Kučín, Ondavské Matiašovce, Skrabské, Soľ, Vyšný Žipov, Kvakovce, Zámutov,  Žalobín,  Vranov n.T. – Sever,  Stred, Juh,  Mlynská,  Rodinná Oblasť)  sa konali 30. júla 2016 Celoslovenské športové hry členov Slovenského zväzu zdravotne postihnutých v areáli Štátnych lesov v Zámutove.

Podujatikop_na_cieľ,_mužie sa začalo už v piatok v Penzióne „KONDOR,“ kde účastníkov športových hier privítal starosta obce Zámutov Stanislav Duda spolu s členmi obecného zastupiteľstva a predsedom ÚR SZZP v Martine Františkom Fašiankom. O príjemnú náladu počas večera sa postarali Vranovskí heligonkári. V sobotu sa k nim pridali členky zo speváckej skupiny Komanička a Mužská spevácka skupina Zamutovčan.

šípky,_ženy

V disciplíne KOP na cieľ sa predseda ZO SZZP z našej obce Dušan Boroš umiestnil na 1. mieste, jeho manželka Mária Borošová v disciplíne ŠÍPKY na 2. mieste a v celkovom hodnotení sa základná organizácia SZZP Kučín umiestnila na 3. mieste.  Srdečne gratulujeme.

Podujatie finančne podporilo: Marius Pedersen, a. s. Trenčín, Mesto Vranov nad Topľou, ÚR SZZP Martin , OR SZZP Vranov n. T, Obec Zámutov, ZO SZZP Zámutov, Lesy š.p., areál Strelnica Zámutov.

Spoluorganizátor  podujatia: Hornozemplínske osvetové stredisko Vranov nad Topľou.

Poďakovanie patrí  predsedovi Okresnej organizácie SZZP Michalovi Jonekovi, Vierke Sochaňovej zo Základnej organizácie SZZP Zámutov ale aj všetkým, ktorí sa akokoľvek pričinili  či už o organizovanie, stravovanie alebo obsluhu tohto „vydareného podujatia.“