Oficiálna stránka našej obce

V našej obci Kučín vo vranovskom okrese sa v piatok večer dňa 20. júla 2018 uskutočnila cirkusová show – Cirkus Variette Karlson Piráti z Karibiku revival a ich plazy vo viacúčelovej miestnosti MŠ.  Šou mala dve časti.  Najprv vystúpil pán Karlson so svojimi kúzlami, asistovali mu deti z publika,   brušná tanečnica očarila aj dospelých, ináč bola táto prvá časť pre náročnejšieho diváka menej zaujímavá.  Oplatilo sa však počkať na druhú časť. Tá bola pútavá, strhujúca. Fakír, ohňová šou, živý krokodíl, cvičené holuby, hady… Na záver deti mohli pohladkať hada a tiež sa s ním odfotografovať. Veľký úspech u detí mali tiež pukance, cukrová vata, nealko nápoje a balóny, ktoré si mohli zakúpiť. Pán Karlson nezabudol poďakovať obecnému úradu a našej pani starostke za to, že umožnila našim občanom vstup zdarma. Vstupné totiž hradila obec, ako prvá a jediná na Slovensku, ako sa vyjadril p. Karlson. A my ďakujeme tiež. Takáto šou sa v Kučíne konala po prvý raz, bolo to jedinečné vystúpenie. Účasť bola hojná. 

Foto v galérii. 

Kalendár

Meniny na web

Počasie Vranov nad Topľou tu
Počet návštev
  • 77460Celkom:
  • 77Včera:
  • 63Dnes:
  • 0Online:
  • 22/03/2012OD: